Nemuno g. 2., 53457,
Mitkūnų km., Ringaudų sen.,Kauno raj.
(Kaunas-Šakiai - 11 km.)

Tel.: 8 676 36275

El. p.: vytenis@toverta.lt

www.traktoriai.com

Traktoriai

 

Nauji traktoriai ir žemės ūkio technika su garantija Lietuvoje pigiau. Garsiausių pasaulio gamintojų technikos vienetai ūkininkams ir bendrovėms, žinantiems ko nori. O su mūsų pagalba, dar ir už žemesnę kainą!

John Deere 9560 RTPrekyba traktoriais ie žemės ūkio technika Lietuvoje verčiasi visa eilė didelių ir smulkių prekybinių bendrovių. Didžioji dalis produkcijos parduodama tokių bendrovių kaip Lytagra, Dojus, Kesko Agro, Džeirana, Dotnuvos projektai.

Ne mažiau svarbu tai, kad rinkoje yra pardavėjų, galinčių pasiūlyti alternatyvius sprendimus. Galima paminėti tokias bendroves kaip Agroteka, Agrotarna, Rovaltra, Žemtiekimas, Agrotaka ir kitas.

Naujų traktorių ir žemės ūkio technikos pasirinkimas pas pardavėjus yra pakankamai platus. Esant išskirtiniams poreikiams pardavėjai gali pasiūlyti netgi tokią produkciją, kuri nėra platinama Lietuvoje dėl itin menkos paklausos.

Kiekvienu atveju siūlome teirautis pardavėjų ir domėtis pardavimo sąlygomis, siūloma komplektacija ir technikos galimybėmis.Massey Ferguson MF-5480

Įdomiausia tai, kad kiekvienas pardavėjas parduoda techniką su tam tikra pelno marža. Kiekvieno ūkininko ar žemės ūkio bendrovės siekis - įsigyti kokybišką techniką už keik įmanoma mažesnę kainą.

Mes siūlome unikalią paslaugą - tarpininkauti derybose. Jeigu esate apsisprendę dėl technikos pirkimo ir siekiate ją įsigyti su ženklia nuolaida - kreipkitės, mes jums pagelbėsime "išsimušti" kiek įmanoma solidesnę nuolaidą perkamam traktoriui.